O nás

kyosun_logo_CB-pozitiv

Naše portfolio reprezentuje moderní a zdravý životní styl. Zaměřujeme se na popularizaci méně známých produktů a/nebo inovativní zpracování či nabídku tradičních výrobků.

 

Společnost Kyosun je předním dodavatelem produktů pod značkou Matcha Tea do:

→ obchodů,
→ gastronomických zařízení, 
→ wellness & fitness center
 


 

Nekompromisní bio kvalitu z Japonska naši zákazníci oceňují

 

Produkt roku 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 a 2021

Náš Bio Matcha Tea Harmony na portálu Heuréka.cz šestkrát v řadě vyhrál v kategorii čaje díky nezávislému hlasování nakupujících.

 

harmony_krabicka-zavrena_2019harmony-sacek

 

Unikátní balení

Většinu našich čajů nabízíme v samostatně balených porcích (2 g porce-easy to use), takže se nápoj dá připravit snadno a rychle. 

 

naše dodavatele známe osobně

Čaj matcha nakupujeme přímo u producentů v Japonsku. Pochází z udržitelné produkce a jeho pěstování podléhá přísným podmínkám bio certifikace.

cajovnikova-plantaz2cajovnikova-plantaz3

 

certifikace Bio a jiné

Náš čaj má 9 různých certifikátů kvality. Splňuje nejpřísnější limity pro prodej v EU. V roce 2017 jsme obdrželi od Státního zdravotního ústavCertifikát o zdravotní nezávadnosti potravin.

 

 

100% kvalita a čerstvost čaje

Matcha Tea objednáváme zhruba 1x za 2 měsíce, abychom zaručili jeho čerstvost. Volíme leteckou dopravu kvůli eliminaci vlivů na kvalitu prášku.

 

Pravidelně testujeme

Při pěstování všech plodin, tedy i čajovníku, se ukáže, z jak zdravého prostředí pochází to, co konzumujeme. Všechny šarže vždy otestujeme na přítomnost pesticidů, těžkých kovů, bakterií včetně E. coli, kvasinek a plísní. Chceme našim zákazníkům poskytnout jasnou záruku, že náš matcha je bez vady.

  

Věnujeme se popularizaci matcha

V médiích jsme jako doma, neúnavně šíříme poznatky o unikátním produktu.

zastineny_cajovnik

 

Snímek obrazovky 2021-07-26 v 20.17.51